TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 221.052
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.294
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 51
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.093
Genel Köşe Yazıları

Zulme rıza göstermek, zalime karşı çıkmamak da bir zulümdür

YAZAN CENK ÖZEN

Zulme rıza göstermek, zalime karşı çıkmamak da bir zulümdür

Hitler’e yıllarca kızdık. Televizyonlarda Yahudilere yapılan zulüm belgesellerini filmlerini ağlayarak izledik. Almanların Yahudi kadınlarını çocuklarını bebeklerini katlederken, demir çelik fabrikalarında öldürürken çekilen görüntülerini izlerken hıçkırarak ağladık. Üzüntüden  içlerimiz yandı. Yüreklerimiz dağlandı. Hepimiz zalim Almanya, zalim Hitler diye bağırdık. Zamanının Devlet Adamları Almanların zulmünden kaçan Yahudi ailelerine Ülkemizin kapılarını açtı. Zulümden kaçanlara evlerimizin kapısını açtık. Gönüllerimizi, sofralarımızı paylaştık. Mahallelerimize komşu aldık.

Çocuklarını çocuklarımızla arkadaş yaptık. Yeri geldi kız aldık, yeri geldi kız verdik. Hep sahip çıktık. O zaman sahip çıktığımız Yahudi insanların şimdiki torunlarına bakın. Torunlar ki ne torunlar, biz  tarihten ders almalarını beklerken onların yaptıklarına bakın zamanında dedelerine kol kanat geren, Türkiye’ye bile kafa tutacak duruma gelmişler, tarihini unutmuş insan topluluğu  dedelerinizin yattığı yerden kemikleri sızlıyordur. İsrail’de yaptığınız zulüm dedelerinize yapılan zulümle aynı, yüz karası oldunuz, bebek, çocuk kadın yaşlı demeden insan katletmek, insanlar katledilirken toplu halde şarkılar söyleyip, zıplayarak eğlenmek, mutluluktan ne yaptığınızı bilememek nedir arkadaş, zamanının Almanya’sına Hitlerine tutamadığınız kafayı garibanlara, güçsüzler mi tutuyorsunuz.

O zaman o yüreğiniz neredeydi, görseydik ya Yahudilerin mangal gibi olan yüreğini.

Yüreksizler, vicdansızlar, zalimler,

Hangi dinden, hangi ülkeden, hangi renkten kim olursa olsun, hiç bir bebek, çocuk, kadın, yaşlı ölmeyi hak etmez bu bir insanlık suçudur, bu Avrupa İnsan haklarına da, dünya hukukuna da aykırıdır. Yapılan savaş suçudur.

Aziz Türk Milleti Almanlar tarafından ikinci dünya savaşından önce 1938 yılında başladığı kabul edilen  Yahudilere yapılan zulmün karşında olduğu gibi bugünde Filistin’de yapılan zalimliğin karşısında mazlumların yanındadır. Unutmayın biz Türk Milleti olarak rengi, dini ne olursa olsun, her daim mazlumun yanında olmaya zalimin karşısında olmaya devam edeceğiz.

KATİLLERİN ÖLDÜRDÜĞÜ MELEK

Müslümanların en kutsal günü tepelerine bomba atacak kadar alçaksınız, Ramazan bayramında komsu ile bayramlaşmaya gitmiş 4 yaşındaki bir çocuğu elindeki şekerle öldürecek kadar zalimsiniz,

Ey İsrail zalimsiniz

Ey Siyonistler zalimsiniz

Ey Siyonistlerin Türkiye’deki Kolları zalimsiniz

Bu görüntülere bakıp ta kılları bile kıpırdamadan Müslüman görünümlü insanlar zalimsiniz.

Bu zulme seyirci kalan Dünya insanları zalimsiniz,

Siz bu dünya, güçlünün mü sandınız.

Kılını bile kıpırdatmayan, zalime dur demeyen, kendini, eğitimi, kültürünü, zenginliğini beğenmiş insanlar siz Yüce Allah CC günahsız kulları öldürülürken seyirci kalanlar, bu yanınıza mı kalacak sanıyorsunuz,

Bence bu duyarsızlığımız sonucunda, dünyada alevlenen başka hastalıklara, yaşanacak doğal afetlere şimdiden kendimizi hazırlamamızın iyi olacağı düşüncesindeyim.

Koca koca milletleri evlerine mahkûm eden küçücük mikroplarla (korona) ile başa çıkamayan devletler,

Allah CC bunun hesabını sormayacak mı sandınız.

Zulme rıza göstermek, zalime karşı çıkmamak da bir zulümdür.”

“Sakın zâlimlerin yaptığından Allah’ı gafil sanma! O, sadece onları, gözlerin dehşetten donup kalacağı, bir noktaya dikilip bakacağı bir güne erteliyor.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL