Künye

İMTİYAZ SAHİBİ

CENK ÖZEN

İNTERNET SİTESİ HABER MÜDÜRÜ 

CENK ÖZEN

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Özgür Basın

REKLAM REZERVASYON

Cenk Özen

YAZILIM

UrlaCantvradyo

DOMAIN SERVİSİ

www.urlacantvradyo.com.tr

BASIN BÜLTENLERİ
Urla Can Tv Radyo Haber Gazetesi

TELEFON

0549 659 35 35 – 0 534 556 78 75 – 0 232 754 58 00

ADRES

Hacisa Mah. Bülent Baratalı Bulvarı No 68 Urla/İzmir

Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve hukuki sorumlu tutulamaz.  Kamuoyuna duyurulur… İmtiyaz ve İnternet Haber Sitesi Müdürü Cenk Özen

 

URLA  CAN TV RADYO Türk Patent Kurumu Tarafından Marka Tescil Belgeli bir sitedir. 38 ve 41. maddeleri yapmaya yetkilidir.

Başka hiçbir şirketle yada Tv, Radyo, Haber Ajansı, Gazete ile ortak ticari bağı, ilişkisi bulunmamaktadır. Söyleyen veya iddia edenlere itibar etmeyiniz.

Markamız Kimseyi Taklit Etmez Taklit Edilir

Hiç bir şirketin yan yada tali kuruluşu değiliz

Hiç bir Siyasi Partinin Arka Bahçesi Değiliz

Basın İlkelerine Bağlı Tarafsız Haber Sitesiyiz

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ !

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL