TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.238
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.143
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 57
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.214
Dünya Genel Köşe Yazıları

Ne Mutlu Türk’üm Diyene!

Ne Mutlu Türk’üm Diyene!

Ne Mutlu Türk’üm Diyene!

Dış mihrakların, ülkemizdeki hain, azılı, tarafları, para, mevki, makam  için gözünü kırpmadan satabilecek vasıftaki çete takımları  ile beraber yine iş başında,

 

Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi; “Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.”

 

Büyük fedakârlıklar verilmiş. Toprakları kanlarla sulanmış ; çocukların, yaşlıların, kadınların bile yokluk içinde, açlık içinde, yeri geldi yalın ayak savaşarak can verdiği, atalarımızın  kurmuş olduğu bu ülkenin adıdır “Türkiye Cumhuriyeti”

 

Dağılmış, Birinci Dünya Savaşı’ndan yenilgi ile çıkmış, toprakları ittifak devletleri tarafından paylaşılmaya başlanmış yok olmaya yüz tutan, ülkemizin dört bir yanını ele geçiren azılı yabancı güçlerin atalarımıza, halkımıza, çoluk çocuk demeden  soykırım yapmaya başladığı bir ülkeyi yeni baştan yaratan bu aziz milletin, bu cefakar milletin şahlanmasına vesile olan, yok olmaktan kurtaran liderin adıdır. “Mustafa Kemal Atatürk”

 

“Eğer bir devlet yıkılacaksa, dışarıdan değil içeriden yıkılır. “ Abraham Lincoln

 

Mafyaların yanında değil. Cumhuriyetin, Demokrasinin, Hukuk’un, Halk tarafından Demokratik yollarla seçilmiş Devlet Adamlarının yanındayım. Tarafım laik, Mustafa Kemal Atatürk, Silah Arkadaşlarının ve Aziz Şehitlerimizin, Gazilerimizin canları ve kanlarıyla kurduğu Türkiye Cumhuriyeti, Türk Devletidir.

 

Tarafım Devletim!

Tarafım Milletim!

Tarafım Cumhuriyet!

Tarafım Laiklik!

Tarafım Demokrasi!

Tarafım Adalet!

 

Ne Mutlu Nene Hatunlara! (22 Mayıs 1955 vefat)

 

Ne Mutlu çıkar ilişkilerinin karşısında olanlara!

 

Ne Mutlu karanlık kapılar ardında devleti yönetmeye çalışan çete başlarının  karşısında olanlara!

 

Ne Mutlu Osmanlı İmparatorluğu’nu bölmeye kalkan, parçalayan, bölüşen, emperyalist güçler ve onların Türkiye’deki uşaklarının karşısında olanlara!

 

Ne Mutlu bu ülkeyi canından çok seven, ülkemiz için Şehit olmuş, Gazi olmuş evlatları yetiştiren Anne ve Babalara!

 

Ne Mutlu terör örgütlerinin inlerini başlarına yıkan,  Devlet Adamlarına!

 

Ne Mutlu Türk’üm Diyene…

 

Yazan  Cenk Özen

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL