TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 217.276
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.937
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 203
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 10.125
Köşe Yazıları Sağlık Yaşam

CORONA VİRÜS BİLMECESİ

WHO Dünya Sağlık örgütü bizlerden birşeyler mi saklıyor. Bu virüs bazı devletlerin ekonomilerini kurtarmak için başvurdukları bir oyun mu yoksa ?

CORONA VİRÜS BİLMECESİ

Coronavirüs bilmecesi; Grip den ölenlerin sayısı, korona virüsünden dolayı ölenlerden daha fazla olduğu söyleniyor çeşitli kurum kuruluş yada dalında uzman kişiler tarafından. Peki size başka bir bakış açısıyla bu konuya yoğunlaşalım diyorum.

Siz hiç günümüzde yoğun grip salgınından dolayı koca koca devletlerin hava alanı giriş çıkışlarını kapattıklarını, milyon dolarlık takımların oynadığı süper lig maçlarının ertelendiğini, okulların , toplu taşıma araçlarının yada toplu yaşam alanlarına çıkılmasının engellendiği, askerlerin göreve çağrıldığı, çeşitli ülke ve illerin ohal ilan edildiği bir grip salgını gördünüz mü yada yaşadınız mı? Yoksa Who dünya sağlık örgütünün bizlerden bir şeyler sakladığını mı düşünüyorsunuz. Grip virüsünden daha hafif yada basit bir hastalıksa bu kadar önlemler neden alınıyor. Bırakınız o zaman bulaşsın bulaşabildiği kadar nasılsa grip den ölenlerin sayısı daha fazla yada grip virüsü daha etkili. Bu korku durumu toplumları daha fazla germekte. Bu iş sinir harbine dönmüş durumda, bu virüs kendiliğinden doğal yollarla mı türedi yoksa laboratuvar ortamlarında belli bir devlet yada örgüt tarafından mı yapıldı bu soruların cevabını ileri ki günlerde kendiliğinden cevaplarına ulaşacağız. Bakalım bu virüsün aşısını yada tedavisini hangi ülke bulacak ve ilaçlarına ne kadar bir ücret değer biçecek. Türkiye Cumhuriyetinin yani devletimizin aldığı önlemler şu an için gayet başarılı ve önemli olduğunu düşünüyorum. Yalan yanlış sosyal medya haberlerine de itibar edilmemesi gerekli. Hepimize bu virüs illetinden korunmak için büyük bir sorumluluk düşüyor.Ülkemize uğramadan yada en az kayıpla teğet geçmesi dileklerimle.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayışı
Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur... Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL