Genel Son Dakika

İzmir’e şehit ateşi düştü

PENÇE-KİLİT OPERASYON BÖLGESİNDE, TERÖRİSTLERLE ÇIKAN ÇATIŞMADA ŞEHİT OLAN PİYADE UZMAN ÇAVUŞ HÜSEYİN CANKAYA’NIN (24) ŞEHADET HABERİ İZMİR’DEKİ AİLESİNE ULAŞTI.

İzmir’e şehit ateşi düştü

İzmir’e şehit ateşi düştü

Pençe-Kilit operasyon bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Hüseyin Cankaya’nın (24) şehadet haberi İzmir’deki ailesine ulaştı.

Şehidin annesi Nazire Cankaya(47), babası Niyazi Cankaya (48) ve kardeşi Oğuzhan Cankaya (21) ile birlikte yaşadıkları İzmir’in Bornova ilçesi Rafet Paşa Mahallesi’ndeki evine ve evin bulunduğu sokağa Türk bayrakları asıldı.

Nişanlı olduğu ve bu yaz evlenmeyi planladığı öğrenilen Cankaya’nın cenazesinin, yarın memleketi Kütahya’nın Simav ilçesinde defnedileceği öğrenildi.

PENÇE-KİLİT OPERASYON BÖLGESİNDE, TERÖRİSTLERLE ÇIKAN ÇATIŞMADA ŞEHİT OLAN PİYADE UZMAN ÇAVUŞ HÜSEYİN CANKAYA‘NIN (24) ŞEHADET HABERİ İZMİR’DEKİ AİLESİNE ULAŞTI. (CEREN ATMACA – SİNAN YENİÇERİ/İZMİR-İHA)
Pençe-Kilit operasyon bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Hüseyin Cankaya‘nın (24) şehadet haberi İzmir’deki ailesine ulaştı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL