Genel Köşe Yazıları

Bu Urlalı siyasetçiler kim?

Haber Merkezi

Bu Urlalı siyasetçiler kim?

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile İzmir Milletvekili Rıfat Nalbantoğlu Urla’da buluştu.

İzmir’in iki önemli siyasi aktörünün, Urla’nın popüler bir mekanında oturup önümüzdeki yerel seçimlerde, Urla’da çizilecek olan yol haritası hakkında fikir alışverişinde bulundukları ve Urla’dan iki kişinin de hazır bulunduğu akşam yemeğinde, yemeğe katılan Urlalı siyasetçilerden biri yoksa Urla Belediye Başkan Adayı mı olacak? Sorusunu akıllara getirdi.

Yoğun bir beyin fırtınası yapılan ve 3 saati bulan yemekte önemli kararların alındığı. İlerleyen günlerde alınan kararların yavaş yavaş uygulamaya geçirileceği bilgisine ulaşıldı.

Tunç Başkan ve CHP’nin ağabeyi Milletvekili Nalbantoğlu’nun Urla Belediye Başkanlığı için şimdiden sessiz, derinden, emin adımlarla çalışmalara başladığı, Urla’nın sorunlarını bilen, insanlarını tanıyan, örgütte uzun süre görev almış, kısaca iç dinamikleri tekrardan dizayn edebilecek, siyasi bilgi birikimi en üst noktada olan kişi ya da kişilerle yürüyeceğinin sinyalini verdi.

Urla siyasetinin konuşulduğu yemekte, Tunç Başkan ve CHP Milletvekili Nalbantoğlu ile uzun uzun sohbet eden Urlalı iki kişinin, kim olduğu gizlemini koruyor.

Bu Urlalı siyasetçiler kim?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL