Genel

Yunusemrede Denetimler Yoğunlaştırıldı

YUNUSEMRE BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, KORONA VİRÜS SALGINININ TÜRKİYE’DE GÖRÜLMESİNİN ARDINDAN İŞLETMELERE HİJYEN, İMALAT, ÜRETİM KOŞULLARI, ETİKET VE FİYAT FARKI İLE DİĞER MEVZUATLAR KONUSUNDA DENETLEMELERDE BULUNUYOR.

Yunusemrede Denetimler Yoğunlaştırıldı

Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, korona virüs salgınının Türkiye’de görülmesinin ardından işletmelere hijyen, imalat, üretim koşulları, etiket ve fiyat farkı ile diğer mevzuatlar konusunda denetlemelerde bulunuyor.

Yunusemre Belediyesi korona virüs salgınının Türkiye’de görülmesinin ardından rutin olarak gerçekleştirdiği denetimleri yoğunlaştırdı. Zabıta Müdürlüğü ekipleri işletmelere hijyen, imalat, üretim koşulları, etiket ve fiyat farkını denetliyor. İşletmelerin imalat ve üretim koşulları, ürünlerin fiyat etiketlerinin kontrolü, etiket ve kasada fiyat farkı olup olmadığı, elinde ürün olup satmayan yani stokçuluk yapanlara yönelik denetleyici ve cezai işlemler yapan ekipler, kolonya, sabun gibi temizlik ürünleriyle uzun ömürlü gıdaların yer aldığı rafları gezerek fiş ve fatura kontrolleri de yapıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL