Genel Video Galeri

Yok böyle tuvalet

Haber Merkezi

Yok böyle tuvalet

Çiçek gibi tuvalet

Urla ilçesi merkezi tarihi Malgaca Çarşısı’nda bulunan, Urla Belediyesi’ne ait tuvalet, ihale usulü ile  açık arttırmayla üç yıllığına kiraya verildi. Tuvalet İhalesi, en yüksek değeri veren Ahmet Çınar tarafından kazanıldı. Çınar,  ihaleyi kazanmasıyla kolları sıvayıp işe koyuldu. Eşi benzeri olmayan tuvalet vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Tuvaleti her kullanan şaşkın ve hayranlıkla işletme sahibi Ahmet Çınar’ı tebrik ediyor.

Tuvaletin her yeri çiçeklerle, resim, yağlı boya tabloları ve çeşitli süs eşyaları ile donatılmış, içeri girdiğinizde mis gibi tütsü, parfüm kokusu ve sakinleştirici bir müzik dinletisi ile karşılaşıyorsunuz. Lavabolar, tuvalet yerlerinin temizliği gözlerinize çarpıyor. Sakal tıraşı olmak isteyenler için kullanılmamış jiletler, tıraş köpüğü ve çeşitli esanslardaki kolonya, üstünü temizlemek isteyenler için elbise fırçası bile düşünülmüş.

Tuvalet İşletmecisi Ahmet Çınar: “Lavabolarım, pisuarlarım, tuvaletlerim tertemizdir. Herkesin arkasından temizlik yapıyorum. Tıraş köpüğü, losyonu, jileti mevcut, acil işi olan insanlar tıraşını olabilir. Müşterilerim için elbise fırçası bile bulunduruyorum. Benim tuvaletlerim mis gibi kokar.” Dedi.

Sonmaz Yüksel: “Urla’da gördüğüm hatta bu yaşıma kadar Türkiye’de gördüğüm en temiz tuvaletteyim şuan her taraf mis gibi pırıl pırıl,  her tarafta çiçekler, tablolar, yapandan hizmet verenden hepsine çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Teyfik Uysal:”Urla’mızın böyle tertemiz bir tuvalete ihtiyacımız vardı. Çok mutlu olduk çünkü turistlik bir yer burası böyle temiz tuvaletlerin olması lazım.”dedi.

Mustafa Kaşkir: “Tuvaletlerimiz tertemiz, tablolar, aynalar,  canı isteyen tıraş bile olabiliyor. Mükemmel bir yer, çok temiz tutuyorlar. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.”Dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL