Genel

Yeni filmi “Sessiz Çığlık” için start verdi.

Mühürlü Köşk filminin ödüllü yönetmeni Serkant Yaşar Kutlubay İzmir’e geldi.

Yeni filmi “Sessiz Çığlık” için start verdi.

Mühürlü Köşk filminin ödüllü yönetmeni Serkant Yaşar Kutlubay İzmir’e geldi.  Kutlubay yeni filminin çekimlerini İzmir’de yapacak.  Ödüllü yönetmen “Sessiz Çığlık ”adını verdiği korku filmi için mekan ve ön hazırlık çalışmalarına start verdi.

Bu güne kadar 32 sinema filmi,1 TV dizisi,5 TV programı, sayısız klip çekmiş,1 kitap yazmış 2 ödüllü senarist, yapımcı, yönetmen Serkant Yaşar Kutlubay ile son keşfi oyuncu Esil Elvan 33.sinema filmi çekimleri için  İzmir’e geldiler. 2011 yılında çektiği “Mühürlü Köşk” filmi Türkiye’de 7 hafta 100 Sinema Salonunda vizyonda kaldı. Daha sonra İspanya ve Güney Amerika Ülkelerinde sinema salonlarında gösterime giren film sinema severlerin beğenisini kazandı. Başarılı yönetmenin Bogota best horror film Kolombiya’da ve lions clup  en iyi yönetmen Bogota’da faal yönetmen limon clup’te olmak üzere uluslar arası iki ödülü bulunuyor.

Kutlubay “ Sessiz Çığlık” adlı 33.sinema filmine mekan olarak İzmir’i seçti. Mekan ve ön hazırlık çalışmaları için filmin başrol oyuncusu Esil Elvan ile İzmir’e gelen Kutlubay:” Türkiye’nin her yerinde film çektim. İzmir hayran olduğum bir şehir, “Sessiz Çığlık” filmini burada çekmekten büyük keyif alacağım.” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL