Genel

Yaralı Halde Bulunan Şahin Milli Parklara Teslim Edildi

MANİSA’NIN KULA İLÇESİNDE KANADINDAN VE AYAĞINDAN YARALI HALDE MAHALLELİ VATANDAŞLAR TARAFINDAN BULUNAN YARALI ŞAHİN, KULA AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ TARAFINDAN DOĞA KORUMA VE MİLLİ PARKLAR SALİHLİ ŞEFLİĞİ EKİPLERİNE TESLİM EDİLDİ.

Yaralı Halde Bulunan Şahin Milli Parklara Teslim Edildi

Manisa’nın Kula ilçesinde kanadından ve ayağından yaralı halde mahalleli vatandaşlar tarafından bulunan yaralı şahin, Kula Avcılar ve Atıcılar Derneği tarafından Doğa Koruma ve Milli Parklar Salihli Şefliği ekiplerine teslim edildi.

Kula’da mahalleli vatandaşlar tarafından ayağından ve kanadından yaralı halde bulunan şahin, Kula Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Ahmet Özdemir ve Fahri Av Müfettişi Ozan Bedez’e verildi. Uzun süre aç kaldığı ve bitkin düştüğü tespit edilen yaralı şahin, Özdemir ve Bedez tarafından önce bir veterinere götürülerek tedavileri yaptırıldı. Daha sonra Kula’ya gelen Doğa Koruma ve Milli Parklar Salihli Şefliği ekiplerine teslim edilen yaralı şahinin, Doğa Koruma ve Milli Parklar Salihli Şefliği’nde yapılacak tedavilerinin ardından iyileşmesi durumunda doğaya salınacağı öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL