BELEDİYELER Genel Siyaset

Yalaz’a CHP ilçe örgütünden ve Urla halkından tam destek

Haber Merkezi

Yalaz’a CHP ilçe örgütünden ve Urla halkından tam destek

Yalaz’a CHP ilçe örgütünden ve Urla halkından tam destek

Bahri Yalaz, CHP üyeleri ve vatandaşların yoğun katılımı eşliğinde belediye başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Urla’nın sevilen politikacısı, partinin ağabeyi Bahri Yalaz, partililerin ve halkın, çok büyük ilgisi, coşkusu ile Urla Belediye Başkan Aday Adaylığı dosyasını alkışlar eşliğinde verdi.  CHP Urla ilçe binası, hınca hınç Yalaz’ın sevenleri ile doldu. CHP Urla’da dört dönem ilçe başkanlığı ve belediye meclis üyeliği görevinde bulunan, Bahri Yalaz’ın, 2024 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimleri öncesi, CHP’den belediye başkan aday adaylığı resmiyet kazandı. Başkan aday adayı Yalaz, başvuru dosyasını İlçe Başkanı Av. Pelin Karasakal’ a verdikten sonra günün anlam ve önemini belirten kısa bir konuşma yaptı. Konuşma sırasında, sevenleri zaman zaman alkışlar ve sloganlarla Yalaz’a destek verdi. Yalaz’ı bu anlamlı günde, CHP Urla önceki dönem ilçe Başkanları, STK Temsilcileri, Muhtarlar da yalnız bırakmadı.

Parti binasında yaptığı konuşmada başkan aday adayı Bahri Yalaz şunları dile getirdi; ” Sayın İlçe başkanım, partimizin çok değerli yöneticileri ve birlikte yol yürümekten her zaman gurur duyduğum yol arkadaşlarım. Kendisi de Cumhuriyet Halk Partisinin öz evladı olan Genel Başkanımız Özgür Özer’in deyimi ile bir kez daha ‘Baba evimdeyim’. Bu kez örgüt ve değişim çalışması için değil, çeyrek asırlık emek, bilgi ve birikimimi Urla’nın hizmetine sunma heyecan ve arzusuyla, Belediye Başkan aday adaylığı dilekçemi sizlerle iletmek üzere geldim. Adaylığımın adil şartlarda değerlendirileceği umuduyla, Sevdalısı olduğum Urlam için neler düşünüp, hayal ettiğimi önümüzdeki günlerde yapacağım geniş bir toplantı ile açıklayacağım. Şimdilik dilekçemin kabulünü rica edip, sizlere sevgi ve saygılarımı sunarım ” dedi.

CHP Urla Belediye Başkan Aday Adayı Yalaz; dosyasını verdikten sonra, parti binası önünde İlçe Başkanı Av. Pelin Karasakal, ilçe örgütü ve vatandaşlarla kucaklaştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL