TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 256.163
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.832
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 126
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 6.243
Genel Video Galeri

Vatandaşlara canla başla yardıma koştu

İzmir’de Beydağ-Nazilli Devlet Karayolu Han Boğazı Mevkiinde sabah saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle yol trafiğe kapandı. Vatandaşların ihbarı üzerine İzmir İl Jandarma Komutanlığı Beydağ ilçe Jandarma Komutanlığı personelleri kar..

Vatandaşlara canla başla yardıma koştu

İzmir’de Beydağ-Nazilli Devlet Karayolu Han Boğazı Mevkiinde sabah saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle yol trafiğe kapandı. Vatandaşların ihbarı üzerine İzmir İl Jandarma Komutanlığı Beydağ ilçe Jandarma Komutanlığı personelleri kar yağışından yolda kalan  vatandaşlara canla başla  yardıma koştu.

Karayolları Müdürlüğü ile koordineli olarak yolun açılması için derhal çalışmalara başlatıldı. Yapılan çalısmalar sonucu yol  trafiğe açıldı.  Bu esnada hayvanları da unutmayan Jandama personeli, hayvanların aç kalmamaları için araziye kuru mama, ekmek gibi yiyecek malzemeleri bıraktı.

İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklama; İzmir İI Jandarma Komutanlığı, başta terörle mücadele görevleri olmak uzere, kamu düzeni ve huzurun devamı ile genel emniyet ve asayişin sağlanması için milletinin emrinde kararlılıkla görevine devam etmektedir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL