Genel Video Galeri

Vatandaşlara canla başla yardıma koştu

İzmir’de Beydağ-Nazilli Devlet Karayolu Han Boğazı Mevkiinde sabah saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle yol trafiğe kapandı. Vatandaşların ihbarı üzerine İzmir İl Jandarma Komutanlığı Beydağ ilçe Jandarma Komutanlığı personelleri kar..

Vatandaşlara canla başla yardıma koştu

İzmir’de Beydağ-Nazilli Devlet Karayolu Han Boğazı Mevkiinde sabah saatlerinde başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle yol trafiğe kapandı. Vatandaşların ihbarı üzerine İzmir İl Jandarma Komutanlığı Beydağ ilçe Jandarma Komutanlığı personelleri kar yağışından yolda kalan  vatandaşlara canla başla  yardıma koştu.

Karayolları Müdürlüğü ile koordineli olarak yolun açılması için derhal çalışmalara başlatıldı. Yapılan çalısmalar sonucu yol  trafiğe açıldı.  Bu esnada hayvanları da unutmayan Jandama personeli, hayvanların aç kalmamaları için araziye kuru mama, ekmek gibi yiyecek malzemeleri bıraktı.

İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklama; İzmir İI Jandarma Komutanlığı, başta terörle mücadele görevleri olmak uzere, kamu düzeni ve huzurun devamı ile genel emniyet ve asayişin sağlanması için milletinin emrinde kararlılıkla görevine devam etmektedir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL