Genel

Urlalı sağlık ordusuna, Boşnak Böreği dopingi

Urlalı sağlık ordusuna, Boşnak Böreği dopingi

Urlalı sağlık ordusuna, Boşnak Böreği dopingi

Urlalı sağlık ordusuna, Boşnak Böreği dopingi
Urla Bosna Sancak Karadağ Kültür ve Dayanışma Derneği yöneticileri, Urla Devlet Hastanesi’ndeki sağlık ordusuna anlamlı bir jest yaptı. Dernek Başkanı Ertuğrul Özer, Başkan Yardımcısı Selçuk Özbey, Genel Sekreter Erşan Eroğlu, Sayman Metin Bıyık, üyeler Levent Baysal ve Mithat Eroğlu, hazırladıkları Boşnak Böreği tepsilerini, Urla Devlet Hastanesi personeline ikram etmek üzere Başhekim Op. Dr. Adıgüzel Demirel’e teslim etti.
Dernek Başkanı Ertuğrul Özer, Başhekim Demirel’e, sağlık çalışanlarının coranavirüs tehdidi süresince gösterdikleri fedakarca çalışmaları için teşekkür ederken, ‘’Olağanüstü yayılım gösteren bu hastalığın yayılmasının önlenmesi ve hastalığa yakalanan vatandaşlarımızın tedavileri konusunda çok büyük fedakarlıklar gösterdiniz. Bu özverileriniz için teşekkür ederiz. Yaşam kurtarmak için büyük çaba harcadınız. Biz de Urla Bosna Sancak Karadağ Kültür ve Dayanışma Derneği olarak, sağlık çalışanlarımıza bağışıklıklarını artırmak için Boşnak böreği dopinginde bulunmak istedik. Fedakarca çalışmalarınız için bir kez daha teşekkür ederiz’’ dedi.
Urla Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Adıgüzel Demirel de, ‘’Bu jestiniz bizi çok mutlu etti. Birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerinden bir tanesi oldu. Milletimizin tüm fertlerinin büyüğü le küçüğü ile arkamızda olduğunu bilmek bize güç veriyor. Emekleriniz için teşekkür ederim. Urla’ya mesajım da evde kalmaya devam edelim. Dışarıya çıkmak zorunda kalırsak da sosyal mesafe kurallarına uyalım’’ dedi.

EGEMEN HABER HABER MÜDÜRÜ : GAZETECİ MUSTAFA ÖZBESLER

FOTOĞRAF: EGEMEN HABER MUHABİRİ CENK ÖZEN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL