Genel

 Urlalı Muhtar Depremzedelere Yardım Eli Uzattı

İskele Mah. Muhtarı Yeşim Temiztepe depremden zarar gören vatandaşlar için yardım topluyor.

 Urlalı Muhtar Depremzedelere Yardım Eli Uzattı

Urlalı muhtar depremzedelere yardım eli uzattı. Urla İskele Mah. Muhtarı Yeşim Temiztepe depremden zarar gören vatandaşlar için yardım topluyor. Ülkenin her yerinden gelen yardımlar muhtarlık binasında toplanıyor. Yardımsever vatandaşların gönderdiği yardım paketlerinde; tuvalet kâğıdı, peçete, bebek maması, bebek bisküvileri, battaniye, yastık, yorgan vs her şey mevcut. Toplanan yardımlar deprem bölgesindeki depremzedelere gönderilecek.

Yeşim Temiztepe; “İnternet ve tanıdık arkadaşlar vasıtasıyla başlayan yardım kampanyası kısa sürede katlanarak büyüdü, ülkenin her yerinden muhtarlığımıza yardım malzemeleri gönderiliyor. Vatandaşlarımızdan  gelen yardım paketlerini İskele Muhtarlık binasında topluyorum. Urla Belediyesinin tahsis ettiği araçlara yükleyip depremzedelere ulaştıracağız. Vicdanımızı yaralayan, yüreğimizi dağlayan kayıplarımızı gördükçe içlerim parçalanıyor. Yardım etmek isteyen vatandaşlarımız için muhtarlığımızın kapıları açık. Gelen her yardımı ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız.” Dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL