TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 342.145
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 26.145
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 193
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 19.199
Genel Siyaset Son Dakika

Urla’da Memleket Partililerin Seçim Heyecanı vardı

Haber CENK öZEN

Urla’da Memleket Partililerin Seçim Heyecanı vardı

Memleket Partilileri bugün Olağan Genel Kurulu heyecanı sardı. Memleket Partisi’ne gönül vermiş Urlalılar  Zafer Caddesi Küçük Ev Kafe Restoranda buluştu. Birincisi düzenlenen  Olağan Genel Kurul coşku ile yapıldı. Dr.İsmail Sever Başkanlığı’nda blok listeden oluşan, Memleket Partisi Urla İlçe Yönetim Kurulu Asil üyeleri, Yönetim Kurulu yedek üyeleri ve İzmir Delege listeleri, Genel Kurul da oy birliği ile kabul edildi.  Düzenlenen kongreye Memleket Partisi İzmir İl Başkanı Cüneyt Oğuz, yeni seçilen Memleket Partisi Urla İlçe Yöneticileri başta olmak üzere Memleket Partisi Üyeleri, vatandaşlar yoğun katılım sağladı.

Memleket Partisi Urla İlçe Başkanı Dr. İsmail Sever: “Memleket Partisi Urla İlçe Teşkilatı olarak Birinci Olağan Kongremizi ilk oturumda çoğunluk sağlayarak gerçekleştirdik. Kongremize gelerek bizi onurlandıran İl başkanımız Cüneyt OĞUZ’a ve yönetim kurulu üyelerimize, sabah erken saatten itibaren kongre merkezine gelerek heyecanımızı ve coşkumuzu paylaşan üyelerimize teşekkür ederim. Üyelerimizin teveccühü ile güven tazeledik. Şimdi bize verilen güvene layık partimizi en üst seviyeye taşıyacak bir çabanın içinde olacağımız bir döneme girdik. Bunu gerçekleştirecek kadro yapımız ve enerjimiz var. Urla’yı ve ülkemizi daha ileriye ve iyiye taşıyacağımıza inancım sonsuz. Bugünkü kongre sonuçlarımız Urla’ya ve Memleketimize hayırlı ve uğurlu olsun.” Dedi.

MEMLEKET PARTİSİ URLA İLÇE YÖNETİM KURULU ASİL LİSTESİ

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL