TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 219.290
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.626
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 74
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.585
Genel

Urla’da kumarcılar suçüstü yakalandı

Haber Cenk Özen

Urla’da kumarcılar suçüstü yakalandı

İzmir’in Urla ilçesinde kumar oynayan ve oynatılmasına müsaade eden iki ayrı adrese eş zamanlı olarak emniyet güçleri tarafından baskın yapıldı. Baskında çok sayıda İskambil Kâğıdı, Okey Takımı, Yazboz Kağıdı ele geçirildi. Kumar oynadığı tespit edilen 11 şahsa Kabahatler Kanunu ve Covid-19 tedbirleri kapsamında Sosyal Mesafe kuralını ihlal etmekten idari işlem uygulandı. Ayrıca yapılan operasyonda 1 adet tabanca, 32 mermi ve 10 adet tüfek fişeği ele geçirilerek Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkan Sağlama suçundan Şüpheliler C.S. – Ş.T. ve M.A. isimli şahıslara adli işlem uygulandı.

Kumarcılara yapılan operasyonda toplam 44 bin TL idari para cezası kesildi.

Bimekan haline getirilen Mermerli Çeşme ve Adres kavşağı civarında bulunan 2 işyeri Belediye Zabıta ekiplerince mühürlenerek kapatıldı.

Not: Haberde kullanılan fotoğraf arşivdir. Bahse konu Kumar oynandığı idda edilen isletmelerle  ilgisi yoktu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL