TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 213.297
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.091
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 63
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.219
Genel

Urla’da “Kan Dostum” seferberliği

Urla’da Ak Parti Ve Milliyetçi Hareket Parti Başkan ve yöneticileri Kızılay için seferber oldu. Kızılay’ın pandemi ve ramazan ayı dolayısıyla düşen kan stoklarına dikkat çekmek için gönüllü kan bağışı yaptılar.

Urla’da “Kan Dostum” seferberliği

Urla’da, Kızılay’ın Pandemi ve Ramazan sebebiyle düşen kan bağışı oranlarından dolayı, kan stoklarını arttırmak ve kan bağısının önemine dikkat çekmek için kan bağışı organizasyonu düzenlendi.

#KanDostum adında saat:15:00 – 23:00 arasında düzenlenen organizasyona Ak Parti il Başkan Yardımcısı Bülent Bademci, Ak Parti Urla İlçe Başkanı Murat Nart, Urla Ak Parti Yöneticileri, ana kademe Gençlik kolları, kadın kolları, Urla MHP İlçe Başkanı Tercan Ayhan, MHP’li yöneticiler ve partililer, Urla Kızılay Şubesi Başkanı Nurgül Çağatay Saltık ve Kızılay gönüllüleri katıldı. Organizasyon sonunda yaklaşık 55 ünite kan bağışı alındığı bilgisine ulaşıldı.

Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Bülent Bademci: “İzmir’imizin son 1 yılda yaşamış olduğu depreminden sel baskınına kadar tüm badirelerde, sahada en ön saflarda Türk Kızılay’ını görmekteyiz. Kendilerinin bu özverili çalışmalarına, bizler de kan bağısıyla destekte bulunmak istedik. Emeği geçen herkesten ve tüm bağışçılardan Allah razı olsun.” Dedi.

Ak Parti Urla İlçe Başkanı Murat Nart: ” Dünyanın dört bir köşesindeki insanlara umut ışığı olan, ihtiyaç sahiplerine her zaman yardım elini uzatan Türk Kızılayı; Türk Milletinin merhamet, yardımseverlik, şefkat, dayanışma ve fedakarlığının sembolüdür. Kızılay Urla Şubesinin özverili çalışmaları tüm Urlalı hemşehrilerimizin takdirini kazanmıştır. Şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım olarak Türk Kızılayı Urla Başkanımız Nurgül Saltık ve ekine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz.” Dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Tercan Ayhan:” Urla ilçe teşkilatı olarak Kızılay’ımıza yardımcı olduk. Allah tüm hastalarımıza şifalar versin inşallah.” Dedi.

Urla Kızılay Şubesi Başkanı Nurgül Saltık: “ Kan bağışı yapan tüm gönüllülerimize gerçekleştirilen bağışlardan dolayı Türk Kızılay Urla olarak hasta ve hasta yakınları adına teşekkürlerimizi sunarız.” Dedi.

HABER: İHA-İZMİR CENK ÖZEN

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL