Genel Yaşam

Urla’da Firuze Kafe’den muhteşem açılış

Haber Cenk Özen

Urla’da Firuze Kafe’den muhteşem açılış

Urla’da Firuze Kafe’den muhteşem açılış

 

Urla ilçesi Hacı İsa Mahallesi Bülent Baratalı Bulvarı’nda “Firuze Urla” ticari ünvanı altında vatandaşlara hizmet edecek işletme renkli açılışı ile konuşuldu. Eşsiz romantik bir ortamda Lezzeti Ala börekleri, tatlıları, kurabiyeleri ve dünyaca ünlü kahvelerini afiyetle yudumlayacağınız spesiyal ürünler Urlalı vatandaşların beğenisine sunuldu. Urla’nın genç, dinamik iş insanı Naşit Dugan’ın ikinci işletmesi olan “Firuze Urla” açılışına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. “Firuze Kafe”açılışa gelemeyen davetlilerin göndermiş oldukları, çelenk ve çiçeklerle doldu taştı.

 

Naşit Dugan: “Urla’ya Bülent Börekçilik ‘ten sonra ikinci bir işletmeyi kazandırmanın gururunu yaşarken, açılışımıza gelerek ya da çiçek ve çelenk göndererek bizleri onurlandıran herkese teşekkür ederim. “İşletmeler kriz ortamlarında büyürler” Sözünden hareketle açmış olduğum bu ikinci işletmenin Urla’mıza hayırlı olmasını diliyorum. Açılışımıza işlerinin yoğunluğundan gelemeyenleri de en yakın zamanda bekliyoruz.”Dedi

 

Bugün Saat: 14:00’da yapılan açılışa, Ak Parti ilçe Başkanı Murat Nart, Cumhuriyet Halk Parti bir dönem önceki Urla Belediye Başkan Aday Adayı Kemal AY, Urla Ziraat Odası Başkanı Muharrem Uslucan, Urla Bosna Dernek Yönetimi adına Erşan Eroğlu, Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetimi Adına Cevdet Evran, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Hacı İsa Mahallesi Muhtarı İbrahim Yazıcı, Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fırat Gül, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Murat Özün, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Fırat Gül’ün Yönetim Kurulu listesinde olan Naşit Dugan’ı ekip arkadaşları ve Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı Gül yalnız bırakmadı. Tüm ekip, açılışı yapılan işletme önünde hatıra fotoğrafı çektirip Urlalı esnaflara el sallayarak ileride yapılacak olan Urla Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerin de desteklerini istedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL