TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 259.196
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.332
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 79
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.107
Genel

Urla’da bir ağaç devrilme vakası daha

Haber Cenk Özen

Urla’da bir ağaç devrilme vakası daha

Urla’da ağaçlar birer birer devrilmeye devam ediyor. Dün Malgaca Pazar’ında yıkılan söğüt ağacından sonra bugün de Urla Emniyet Müdürlüğü”nün bahçesindeki  çam ağacı kendi kendine yıkıldı.

Urla Yeni Mahallesi General Fahrettin sokak, Urla Emniyet Müdürlüğü’nün bahçesinde duran asırlık çam ağacı bir anda orta yerinden kırılarak yan sokaktaki park halinde bekleyen araçların üzerine devrildi. Durumun Urla Belediyesi’ne bildirilmesinden sonra olay yerine gelen Park ve Bahceler Müdürlüğü ekipleri temizleme çalışmalarına başladı. Cok şükür olay küçük maddi hasarla atlatıldı. Çevredeki vatandaşlar; ağaç yıkılırken şaşkın bakışlarla izlemek zorunda  kaldıklarını, ağacın yıkıldığı sokağın trafiğe kapalı olmasının büyük bir faciayı önlediğini belirttiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL