BELEDİYELER Genel

Urla’da bayramlaşma töreni düzenlendi

Haber Cenk Özen

Urla’da bayramlaşma töreni düzenlendi

Urla’da bayramlaşma töreni düzenlendi

Kurban Bayramı sebebiyle Urla Kaymakamlığı’nda bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

Bayramın dokuz günlük resmi tatil yapılmasıyla, erkene alınan kutlama merasimi, bugün Saat: 16:00’da Hükümet Konağı Bahçesinde gerçekleşti.  Muhtarların törene hemen hemen tam kadro katılım sağlamaları dikkat çekti. Hükümet Konağı Bahçesi; Siyasi Parti, STK  Temsilcileri, Kurum Müdürleri, Şehit Aileleri, Gaziler ve vatandaşlar tarafından hıncahınç doldu. Kaymakam Gözlet; misafirlere samimi ve sıcak davrandı, tek tek ilgilendi.

Törene; Urla Kaymakamı Mustafa Gözlet, Garnizon Komutanı Deniz Albay Tamay Durğun, Urla Belediye Başkanı Selçuk Balkan, Urla Cumhuriyet Başsavcısı Murat Yavuz, Urla ilçe Emniyet Müdürü İsmail Duman, Urla İlçe Jandarma Komutanı  Üsteğmen Adem Aydoğdu, Kurum Müdürleri, Siyasi Parti, STK ve Oda Temsilcileri, şehit yakınları, gaziler ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Gözlet yaptığı açıklamada;  “Bayram dolayısıyla ilçemize gelecek ve ilçemizde ikamet eden vatandaşlarımızın huzurla tatillerini geçirmeleri için gerekli tedbirleri aldık.  Herkese iyi bayramlar diliyorum. Ayrıca, tüm babaların “Babalar Gününü” de şimdiden kutluyorum. Dedi

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL