Genel

Urla Kaymakamı Murtaza Dayanç İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nü ziyaret etti.

Urla Kaymakamı Murtaza Dayanç, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nü ziyaret etti. Dayanç’ı Rektör Prof. Dr. Yusuf Baran rektörlük binasının kapısında karşıladı. Urla’nın ve üniversitenin sorunlarının konuşulduğu, samimi bir ortamda geçen ziyaret..

Urla Kaymakamı Murtaza Dayanç  İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nü ziyaret etti.

Urla Kaymakamı Murtaza Dayanç, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nü ziyaret etti. Dayanç’ı Rektör Prof. Dr. Yusuf Baran rektörlük binasının kapısında karşıladı. Urla’nın ve üniversitenin sorunlarının konuşulduğu, samimi bir ortamda geçen ziyaret bitiminde, Rektör Baran, Kaymakam Dayanç’a Üniversitenin adının yazılı olduğu bir hediye takdim etti.

Prof. Dr. Yusuf Baran : “Urla Kaymakamı Sayın Murtaza Dayanç Enstitümüze nezaket ziyaretinde bulundu. Urla’mızı her anlamda geliştirmek amacıyla yapabileceğimiz çalışmalar konusunda fikir alış verişinde bulunduk. Sayın Kaymakamımıza nazik ziyareti için teşekkür ederim.” Dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL