Genel Spor

Urla Efor Gençlik Voleybol Takımı Lige Fırtına Gibi Başladı

Urla Efor Gençlik Spor Kulübü, Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2.Lig ilk maçında Karşıyaka Spor Kulübü’nü 3-1 yenerek lige galibiyetle başladı. Ligin güçlü takımı Karşıkaya Spor Kulübü karşısında alınan 3-1’lik net..

Urla Efor Gençlik Voleybol Takımı Lige Fırtına Gibi Başladı

Urla Efor Gençlik Spor Kulübü, Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2.Lig ilk maçında Karşıyaka Spor Kulübü’nü 3-1 yenerek lige galibiyetle başladı. Ligin güçlü takımı Karşıkaya Spor Kulübü karşısında alınan 3-1’lik net skor oyuncuları, teknik ekibi ve yöneticileri mutlu etti. Hakemin maçı bitiren düdüğünden sonra alınan galibiyeti teknik heyet, oyuncular, yöneticiler ve taraftarlar coşku ile kutladı.

Urla Belediyesi ‘de  sosyal medya hesabından Urla Efor Gençlik Voleybol Takımı’nı ilk maçında almış oldukları galibiyet için tebrik etti. Başarılar diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL