Genel

Urla Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Gençtürk korona virüsü kurbanı

Cenk Özen İZMİR (İHA) – Korona virüse yakalanan ve hastanede tedavi gören Urla Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Gençtürk, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Urla Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Gençtürk..

Urla Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Gençtürk korona virüsü kurbanı

Cenk Özen
İZMİR (İHA) – Korona virüse yakalanan ve hastanede tedavi gören Urla Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Gençtürk, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
Urla Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Gençtürk (60), korona virüsüne yakalanmıştı. Urla Devlet Hastanesinde tedavi gören Gençtürk’ten acı haber geldi. Zerrin Gençtürk, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Gençtük’ün ölümü ailesini ve sevenlerini üzüntüye boğdu.
(CÖ-HG-NT-Y)

KORONA VİRÜSE YAKALANAN VE HASTANEDE TEDAVİ GÖREN URLA BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ZERRİN GENÇTÜRK, YAPILAN MÜDAHALELERE RAĞMEN KURTARILAMAYARAK HAYATINI KAYBETTİ. (CENK ÖZEN/İZMİR-İHA)
Korona virüse yakalanan ve hastanede tedavi gören Urla Belediye Başkan Yardımcısı Zerrin Gençtürk, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL