Genel Yaşam

Urla Barbaros Köyünde kamp ve doğadan çöp toplama etkinliği yapıldı

Doğaya atılmış çöpler toplandı.

Urla Barbaros Köyünde kamp ve doğadan çöp toplama etkinliği yapıldı

Urla Barbaros Köyünde kamp ve doğadan çöp toplama etkinliği yapıldı

24-25 Ekim’de Urla Barbaros Köyünde kamp ve doğadan çöp toplama etkinliği yapıldı. Etkinlik Vosvos İzmir fun clup tarafından Urla’da gerekli izinler alınarak gerçekleştirildi. Yeni hayat dizi oyuncusu Aykut Şengül ( Ukraynalı Baron Lakaplı) , Ahbap grubundan Av. Zeynep Tuğyıldız, Urla’nın tanınmış simalarından Naime Korkut Rawlins, Barbaros Köyü Muhtarı Barbaros Ersan, çevreci vatandaşlar,  Vosvos İzmir fun clup üyelerinin katılımlarıyla doğaya atılmış çöpler toplandı.

Yetişkinlerin çocuklarıyla beraber çöp toplarken neşeli ve mutlu tavırları dikkat çekti. Etrafa gelişi güzel atılmış, tuvalet kâğıtları, alkol şişeleri, çay bardakları, kullanılmış fişekler, konserve kutuları en çok toplanan atıklardan oldu. Barbaros göletin yanında gecede kamp yapıldı. Vosvos İzmir fun clup üyeleri ile çevreciler stresten, gürültüden, şehir ortamından uzak doğala baş başa bir gece geçirdiler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL