BELEDİYELER Genel Siyaset

Urla Balkan’ı bağrına bastı

Haber Merkezi

Urla Balkan’ı bağrına bastı

Urla Balkan’ı bağrına bastı

CHP Urla Belediye Başkan Adayı Selçuk Balkan, CHP Urla İlçe Başkanlığı binasında büyük bir coşku ile karşılandı. 30.01.2024 Tarihinde Saat:20:30 parti binası önünde toplanan coşkulu kalabalık, Balkan’ı meşale ve bayraklarla karşıladı. Havanın buz gibi soğuk oluşuna aldırış etmeyen, yediden yetmişe ilçe binası önünde toplanan Urla halkı, CHP Başkan Adayı Selçuk Balkan’ı bağrına bastı. Sloganların atıldığı, alkış seslerinin inlettiği, meşalelerin aydınlattığı görkemli gecede Başkan Adayı Balkan ilçe binasının balkonundan vatandaşlara seslendi ve gösterilen büyük destek için teşekkür etti.

Zaman zaman duygusal anların yaşandığı karşılama töreninde, Urla’nın evladı Yüksek Mimar Selçuk Balkan duygularını şu cümleler ile ifade etti;

Başkan Adayı Balkan; Bizleri içtenlikle ve büyük bir coşkuyla karşılayan güzel Urla’mızın güzel insanlarına teşekkür ederim. Urla’mızı mutlu insanların yaşadığı bir kent yapmak için birlikte hareket edip çok çalışacağız ve başaracağız. Güzel Urla’lılar ‘Biz birlikte daha güçlüyüz’” dedi.

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL