Genel

Ünlü Tatil Merkezi Çeşmede Yangın

Ünlü tatil merkezi İzmir’in Çeşme ilçesinde, fıstık çamı ağaçlandırma sahasında yangın çıktı. Yerleşim yerlerine çok yakın olan yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor. Çeşme şehir merkezindeki Karadağ’da, fıstık çamı ağaçlandırma..

Ünlü Tatil Merkezi Çeşmede Yangın
ÜNLÜ TATİL MERKEZİ İZMİR’İN ÇEŞME İLÇESİNDE, FISTIK ÇAMI AĞAÇLANDIRMA SAHASINDA YANGIN ÇIKTI. YERLEŞİM YERLERİNE ÇOK YAKIN OLAN YANGINA HAVADAN VE KARADAN MÜDAHALE VAR. (MUHAMMET İSA ATAGÖZ/İZMİR-İHA)
İzmir’in Çeşme ilçesinde, fıstık çamı ağaçlandırma sahasında yangın çıktı. Yerleşim yerlerine çok yakın olan yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor.

Ünlü tatil merkezi İzmir’in Çeşme ilçesinde, fıstık çamı ağaçlandırma sahasında yangın çıktı. Yerleşim yerlerine çok yakın olan yangına havadan ve karadan müdahale ediliyor.

Çeşme şehir merkezindeki Karadağ’da, fıstık çamı ağaçlandırma sahasında yangın çıktı. Rüzgar nedeniyle yangın biranda büyüdü. Dumanlar kilometrelerce uzaklıktan bile görülürken, İzmir Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı ekipler, yangına müdahale etmeye başladı. Ekipler, 2 helikopter ve 3 arazözle havadan ve karadan müdahale ettiği öğrenildi. Öte yandan, Çeşme Belediyesine bağlı itfaiye ekipleri de söndürme çalışmalarına katıldı. Yerleşim yerlerine yakın olan yangın, büyük paniğe yol açtı. Yangının, evlere ve çamlık alanda bulunan Anadolu Lisesi’ne sıçramaması için ekipler yoğun çaba sarf ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL