TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
Genel Gündem

Uğur Soğutma Yetkili Servisleri Antalyada Bir Araya Geldi

UĞUR SOĞUTMA’NIN HER YIL DÜZENLEDİĞİ “YETKİLİ SERVİSLER TOPLANTISI”, ANTALYA’DA BİR OTELDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. TOPLANTIDA TÜRKİYE’NİN DÖRT BİR KÖŞESİNDEN KATILIM SAĞLAYAN 250’YE YAKIN YETKİLİ SERVİS İLE 2020 HEDEFLERİ PAYLAŞILDI.

Uğur Soğutma Yetkili Servisleri Antalyada Bir Araya Geldi

Uğur Soğutma’nın her yıl düzenlediği “Yetkili Servisler Toplantısı”, Antalya’da bir otelde gerçekleştirildi. Toplantıda Türkiye’nin dört bir köşesinden katılım sağlayan 250’ye yakın yetkili servis ile 2020 hedefleri paylaşıldı.

Uğur Soğutma Yönetim Kurulu Başkanı Murat Takmaklı’nın açılışı konuşmasıyla başlayan toplantılar, Uğur Soğutma yöneticilerinin yapmış olduğu sunumlarla devam etti.

12-15 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilen Uğur Soğutma Yetkili Bayi toplantısında lansmanı yapılan Toshiba ürünleri hakkında da eğitimler verildi.

2020 yılı içinde tüm Türkiye’de satışa sunulacak olan Toshiba ürünlerinin teknik servisleri konusunda en iyi hizmetin verilebilmesi için toplantılar yapıldı. Toplantıya katılan Toshiba’nın uzman teknik ekibi ülkenin dört bir yanında en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışan Uğur yetkili servislerine tüm Toshiba ürün gamıyla ilgili teknik eğitimler verdi.

Ayrıca 2020 yılında en yüksek teknolojiyle üretilen yeni ürünlerin sergilendiği, yeni teknolojilerle ilgili yetkili servislere teknik bilgilerin verildiği fuaye alanı da büyük ilgi gördü.

Organizasyonun son gününde gerçekleştirilen gala gecesinde sahne alan Sinan Özen’le 2019 yılının stresini atan yetkili Uğur bayileri unutulmaz anlar yaşadı. Ayrıca en iyi performans ve başarı gösteren yetkili servisler de çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL