TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.655
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 28.168
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 242
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 23.096
Genel Son Dakika

Tuvalet İhtiyacı İçin Uzaklaşıp Kayıplara Karışan Şahıs Evinde Bulundu

İZMİR’İN BORNOVA İLÇESİNDE BİR KİŞİ, TUVALET İHTİYACINI GİDERMEK İÇİN MAKİLİK ALANA GİTTİ VE KAYIPLARA KARIŞTI. BÖLGEDE ŞAHSI BULMAK İÇİN ARAMA KURTARMA FAALİYETLERİ BAŞLADI. DAHA SONRA ŞAHSIN EVDE BULUNDUĞU ÖĞRENİLDİ.

Tuvalet İhtiyacı İçin Uzaklaşıp Kayıplara Karışan Şahıs Evinde Bulundu

İzmir’in Bornova ilçesinde bir kişi, tuvalet ihtiyacını gidermek için makilik alana gitti ve kayıplara karıştı. Bölgede şahsı bulmak için arama kurtarma faaliyetleri başladı. Daha sonra şahsın evde bulunduğu öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre Yunus Emre Y. (22) ve iki arkadaşı 09 YE 527 plakalı araç ile Şahin Tepesi mevkiine geldi. İddiaya göre burada bir süre vakit geçiren Yunus Emre Y., tuvalet ihtiyacını gidermek için makilik alana doğru gitti. Arkadaşlarının geri gelmemesi üzerine şüphelenen iki kişi, 112’yi arayarak yardım istedi. İhbar üzerine genç adamın kaybolduğu bölgeye polis ve AFAD ekipleri de sevk edildi. Ekipler, sağanak yağışın da etkili olduğu makilik alanda arama kurtarma çalışması başlattı. Yapılan çalışmalar sonucunda Yunus Emre Y.’nin izine rastlanılamadı. Polis ekipleri, kayıp şahsın arkadaşlarının ifadesine başvururken, bölgede arama kurtarma çalışmasına devam edildi.

Kayıp şahıs evinde bulundu

Öte yandan arama kurtarma çalışmaları sürerken, polis ekipleri kayıp şahsın adresini tespit etti. Yunus Emre Y.’nin evde olduğu belirtilirken, vücudunda makilik alanda düşmeye bağlı ufak sıyrıklar olduğu bildirildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL