TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 204.637
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.472
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 236
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 38.814
Genel Yaşam

Tunç Soyer, Bayındırlı Muhtarları Dinledi

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI TUNÇ SOYER, BAYINDIRLI MUHTARLARLA TOPLANTI YAPARAK TALEPLERİNİ DİNLEDİ, YAPILACAK ÇALIŞMALARA İLİŞKİN BİLGİ VERDİ.

Tunç Soyer, Bayındırlı Muhtarları Dinledi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Bayındırlı muhtarlarla toplantı yaparak taleplerini dinledi, yapılacak çalışmalara ilişkin bilgi verdi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, merkez dışındaki ilçelerin muhtarlarıyla buluşmaya devam ediyor. Tunç Soyer bu kapsamda Bayındırlı 59 muhtarla bir araya geldi.

Bayındır’daki Küçük Menderes şantiyesinde yapılan toplantıya, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen de katıldı. Demirezen ilçeleri tek tek gezerek muhtarları dinleyen Soyer’e teşekkür etti. Toplantıda imar sorunu nedeniyle yıllardır ıslah edilemeyen Kınalı Deresi’nin etrafındaki evlerin kayma tehlikesi dile getirildi ve derenin ıslahı talep edildi. Soyer, kamulaştırma yapılarak derenin ıslahının sağlanacağını söyledi. Muhtarların ulaşımla ilgili talepleri üzerine ise Soyer, Seferihisar’da başlattıkları İZTAŞIT uygulamasını Bayındır, Ödemiş, Tire gibi çevre yerleşimlere taşıyacaklarını belirterek, Bayındır’da hazırlık çalışmalarına başladıklarını duyurdu.

Üretim yolları asfaltlanacak

Muhtarların üretim yollarının asfaltlanması taleplerine ilişkin de bir değerlendirme yapan Soyer, “Türkiye’nin hiçbir şehrinde hiçbir büyükşehir belediyesi bu kadar üretim yolunun asfaltını yapmamıştır. Geçmiş dönemde başlayan bu uygulamayı hızla devam ettiriyoruz” diye konuştu.

Başkan Tunç Soyer, şunları söyledi:

“Bu toplantının çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Siz ne zaman sorununun giderileceğini duymuş oldunuz biz de mahallelerimizin taleplerini görmüş olduk. Birlikte bu işleri yapıp eksiklikleri düzelteceğiz. Bu memleket hepimizin. Bizler üzerimize düşeni yaparsak milletimiz için yaşanacak güzel bir yer oluştururuz. Biz bunun için çalışıyoruz.”

Tunç Soyer toplantının ardından asfalt, parke ve bordür üretiminin yapıldığı İzmir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Küçük Menderes Şantiyesini gezerek işçilerle sohbet etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayışı
Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur... Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL