Genel Gündem Siyaset Son Dakika

Tiryaki Urla’da muhtarlarla buluştu

Haber Merkezi

Tiryaki Urla’da muhtarlarla buluştu

Tiryaki Urla’da muhtarlarla buluştu

Ak Parti Urla İlçe Başkanı Ömer Tiryaki ve SKM Başkanı Tarkan Bakırlı Urla ilçesi Uzunkuyu Çetin’in Yeri’nde Muhtarlarla buluştu.  Devletin mahalle halkı üzerindeki gözü kulağı, eli kolu, sesi nefesi, mahalle ve köy ahalisini devlet nezdindeki temsilcisi olan muhtarlar, yaşadıkları mahalledeki sorunları İktidar Partisinin Urla’daki temsilcisi Ömer Tiryaki’ye iletti.

Muhtarların şikâyetleri arasında genel olarak,  Elektrik ve Gaz şirketlerinin kazdığı çukurların kapatma işlemlerinin uzaması sonucu kapatılmayan çukurların vatandaşları mağdur ettiği dile getirilirken, Urla Belediyesinin bazı birimlerine telefonla ulaşmakta güçlük çekildiği, yapılması gereken sorunların bildirilmesine rağmen yapılmadığı, yanmayan sokak lambaları ile sık sık kesilen elektriklerden yakındılar, Trafiğin tehlikeli olduğu ana arterlerde, yeteri kadar olmayan alt ve üst geçitler için talepte bulundular.

Ak Parti Urla İlçe Başkanı Ömer Tiryaki, ilçe belediyesi veya büyükşehir belediyesi sorumluluk alanı ayrımı yapmadan Urla’da yaşayan vatandaşların tüm sorunlarını muhtarlardan dinledi, istek ve taleplerini  tek tek not aldı.

Başkan Tiryaki: Değerli muhtarlarım, burada hep beraber yaşıyoruz. Sıkıntınız derdiniz ne varsa, 24 saat mesai menfumu gözetmeksizin telefonumdan ulaşabilirsiniz. Bu toplantıları sık sık yapacağız, tüm sorunları, istek ve taleplerinizi not aldık. Yapabileceğimiz, elimizden gelen tüm sorunları en kısa zamanda çözmek için tüm gücümüzle çalışacağız. Tüm muhtarlarımıza hizmet kapımız ardına kadar açık olacak. Bizleri kırmayıp toplantımıza gelen, muhtarlarıma teşekkür eder, sizlerin nezdinde tüm Urlalı Hemşehrilerime,  sorunların çözümü için elimden gelen gayreti göstereceğimi beyan ederim.

Kahvaltılı, toplantıya; Ak Parti Urla İlçe Başkanı Ömer Tiryaki, SKM Başkanı Tarkan Bakırlı, Muhtarlar, Urla Bosna Sancak Karadağ Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ertuğrul ÖZER ve Basın Mensupları  katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL