Genel

Seferihisardaki Yangın Araçlara Sıçradı, Müdahale Sürüyor

İZMİR’İN SEFERİHİSAR İLÇESİNDEKİ OTLUK ALANDA ÇIKAN YANGIN, O SIRADA PLAJDA BULUNAN VATANDAŞLARIN PARK HALİNDEKİ ARAÇLARINA SIÇRADI. YANGINA HAVADAN VE KARADAN MÜDAHALE EDİLİRKEN, BAZI ARAÇLAR ALEV ALEV YANDI, KİMİ VATANDAŞLAR İSE ARAÇLARINI SON ANDA KURTARDI.

Seferihisardaki Yangın Araçlara Sıçradı, Müdahale Sürüyor

İzmir’in Seferihisar ilçesindeki otluk alanda çıkan yangın, o sırada plajda bulunan vatandaşların park halindeki araçlarına sıçradı. Yangına havadan ve karadan müdahale edilirken, bazı araçlar alev alev yandı, kimi vatandaşlar ise araçlarını son anda kurtardı.

Seferihisar ilçesi Ekmeksiz Plajı’ndaki otluk alanda yangın çıktı. Rüzgarın etkisiyle büyüyen yangın, bir anda plaja gelen vatandaşların park halindeki araçlarına sıçradı. Bazı araçlar ise alev alev yandı, kimi vatandaşlar ise son anda aracını kurtarabildi.

Öte yandan, yangın sonrası İzmir Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı ekipler bölgede havadan ve karadan söndürme çalışması başlattı. Yangına, 2 helikopter ve 4 arazöz ile müdahalenin devam ettiği belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL