BELEDİYELER Genel Siyaset

Seçimden seçime değil her zaman sizlerle

Haber Merkezi

Seçimden seçime değil her zaman sizlerle

Seçimden seçime değil her zaman sizlerle

İçimizden biri geliyor…

Urla’nın çocuğu Kemal AY, belediye başkan aday adaylığı için dosyasını CHP İlçe Başkanı Av.Pelin Karasakal’ a bugün teslim etti. CHP urla İlçe başkanlığı binası Kemal Ay’ın sevenleri ile doldu taştı.

2024  Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkan aday adaylığı için partilerde başvurular sürüyor. Urla’nın çocuğu Kemal Ay’da bugün bir grup partili ile belediye başkan aday adaylığı dosyasını İlçe Başkanı Pelin Karasakal’a teslim etti.

İlçe binasında yaptığı konuşmada;  “Doğum, büyüdüğüm 1960 Urla doğumluyum. Evli 2 çocuk babasıyım. İlk , orta  ve lise öğrenimini Urla’da bitirdim. Balkan muhaciri emekçi bir ailenin 9 çocuğuyum. Atalarımız yaşadığı doğup büyüdüğü topraklarda, dil, din, ırk ve  mezhep ayrımcılığı yapmadan ve Urla’da yaşayan 75 bin kişiye hizmet etmek igin yola çıktım.Amacım Atatürk ilke ve devrimlerine Cumhuriyet kazanımlarına sahip çıkmaktır. Hedefimiz Urlamızın sorunlarına çözüm olmak, ülkemiz için özgür eşit halk demokratik sosyal hukuk devleti yoluna ilerlemektir. Halkımızın huzuru mutluluğu ve hayal ettiğimiz daha giizel bir Urla’da yaşamaktır.30 yıl  bir belediyecilik tecrübemle şeffaf adaletli bir yönetim anlayışıyla makam değil hizmete talibim. Siz değerli Urla halkı ile el ele gönül gönülle Urla’yı hep birlikte yönetmek için ve bu yolda beni destekleyen yol arkadaşlığı yapan emeğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim.” Dedi.

Daha sonra, seçimden seçime değil her zaman sizlerleyim diyen başkan aday adayı Kemal Ay esnaf ziyaretinde bulundu. Karşılarında Kemal Ay’ı gören esnaflar Ay ile hatıra fotoğrafı çektiler ve adaylık sürecinde başarılar dilediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL