TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 217.276
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.937
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 203
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 10.125
Genel Spor

Salihlili Judocu Duygu Dirgen Avrupa Şampiyonu Oldu

SALİHLİ BELEDİYESPOR’UN MİLLİ JUDOCUSU DUYGU DİRGEN, ULUSLARARASI ÜMİTLER AVRUPA JUDO KUPASI’NDA +70 KİLOGRAMDA ALTIN MADALYA KAZANARAK AVRUPA ŞAMPİYONU OLDU. TÜRKİYE İLE 17 ÜLKEDEN JUDOCULARIN MÜCADELE ETTİĞİ TURNUVAYA 8 SPORCU İLE KATILAN SALİHLİ BELEDİYESPOR’UN MİLLİ SPORCULARI, ŞAMPİYONADA İKİ 3.’LÜK, BİR 5.’LİK VE BİR 7.’LİK MADALYASININ SAHİBİ OLDU.

Salihlili Judocu Duygu Dirgen Avrupa Şampiyonu Oldu

Salihli Belediyespor’un milli judocusu Duygu Dirgen, Uluslararası Ümitler Avrupa Judo Kupası’nda +70 kilogramda altın madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu oldu. Türkiye ile 17 ülkeden judocuların mücadele ettiği turnuvaya 8 sporcu ile katılan Salihli Belediyespor’un milli sporcuları, şampiyonada iki 3.’lük, bir 5.’lik ve bir 7.’lik madalyasının sahibi oldu.

Avrupa Judo Birliği’nin (EJU) yıllık faaliyet programında yer alan Ümitler Avrupa Judo Kupası, Antalya Kemer’de gerçekleştirildi. Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Gürcistan, Rusya, Ukrayna, Romanya, Fransa, Avustralya, Çekya, Danimarka, Finlandiya, Ermenistan, İtalya ve Polonya olmak üzere 17 ülkeden 173 kadın ve 356 erkek judocu Ümitler Avrupa Judo Kupası’nda madalya mücadelesi verdi.

Salihli Belediyespor’un milli judocusu Duygu Dirgen, Ümitler Avrupa Judo Kupası’nda +70 kilogramda Ay-yıldızlı formayla altın madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu oldu. Salihli Belediyespor’un milli judocularından 40 kilogramda Aysun Ağdeve ve 57 kilogramda Şilan Bitgin bronz madalyanın sahibi olurken 44 kilogramda Ceren Yılmaz beşincilik, 40 kilogramda Nehir Ekşi de yedincilik madalyası kazandı.

Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Ümitler Avrupa Judo Kupası’nda şampiyon olan Duygu Dirgen ve madalya kazanan milli judocular ile Belediyespor antrenörleri Özlem Akın Ayaz, Ferhat Duman ve Raziye Ersoy’u kutladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayışı
Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur... Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL