TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 204.637
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.472
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 236
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 38.814
Genel Sağlık

Saglik Calisanlarina Urlada Buyuk Jest

Sağlık çalışanlarına, Urla’da büyük jest

Saglik Calisanlarina Urlada Buyuk Jest

Koronavirüs salgını nedeniyle gerçekleştirdikleri özverili çalışmalara teşekkür etmek için her gece balkonlardan alkışladığımız sağlık çalışanlarına, bugüne kadar görülmemiş bir jest Urla’da yapıldı. İlçede tarım sektörüne yönelik faaliyet gösteren bir işletmenin kadın sahibi ve yardımcısı, Urlalı üreticilerden temin ettikleri 800 adet karanfili, Urla Devlet Hastanesi Başhekimlik girişine sıraladı. Jestin kahramanı kadın işletmecinin, yarın başlayacak mesai öncesinde sağlık çalışanlarının işlerine çiçeklerle başlamasını hedefleyerek bu eylemi gerçekleştirdiği öğrenildi.

24 kova dolduran kırmızı ve beyaz karanfillerin üzerine ‘İyi ki varsınız’ ve ‘Size sonsuz teşekkürler’ dövizleri koyan kadın işletmeci, haberde adının kullanılmasını istemedi.

‘Biz sadece, günlerdir büyük özverilerle görev yapan ve daha da uzun süre yapacak olan sağlık çalışanlarımıza bir nebze olsun moral vermek istedik’ demekle yetinen kadın işletmeci, ‘Onlar için ne yapsak azdır. Biz de kendi çapımızda böyle bir teşekkür düşündük ve uyguladık’ dedi.

Hastane Başhekimi Op. Dr. Adıgüzel Demirel ise, kadın işletmecinin sağlık çalışanlarına yönelik bu jestine, sosyal medya hesabından teşekkür etti. Op. Dr. Demirel, ‘Bugün hastaneye geldiğimde bir sürpriz ile karşılaştım. Bu sürprizi Urlalı üreticilerimizin yaptığını öğrendim. Kendilerine çok teşekkür ederim. Sizin manevi desteğiniz bize her zaman güç verir. Bizler sizler için, sağlığınız için varız ve buradayız. Siz sağlığınız için evde kalın…’ cümlelerini kullandı.

EGEMEN HABER MUHABİRİ: CENK ÖZEN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayışı
Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur... Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL