TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 213.297
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.091
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 63
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.219
Genel

Sağlık Çalışanları Ve Hastalara Büyükşehirden Moral

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, 14 MART TIP BAYRAMI DOLAYISIYLA ANLAMLI BİR ETKİNLİK DÜZENLEYEREK, SAĞLIK ÇALIŞANLARINA VE HASTALARA MORAL OLDU. MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KONSERVATUVARI HALKOYUNLARI EKİBİ, MERKEZ EFENDİ DEVLET HASTANESİ VE MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTE AYŞE HAFSA SULTAN TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ BAHÇESİNDE GÖSTERİ GERÇEKLEŞTİRDİ. GÖSTERİLER, SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE VATANDAŞLAR TARAFINDAN İLGİYLE TAKİP EDİLDİ.

Sağlık Çalışanları Ve Hastalara Büyükşehirden Moral

Manisa Büyükşehir Belediyesi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla anlamlı bir etkinlik düzenleyerek, sağlık çalışanlarına ve hastalara moral oldu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı halkoyunları ekibi, Merkez Efendi Devlet Hastanesi ve Manisa Celal Bayar Üniversite Ayşe Hafsa Sultan Tıp Fakültesi Hastanesi bahçesinde gösteri gerçekleştirdi. Gösteriler, sağlık çalışanları ve vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Merkez Efendi Devlet Hastanesi ve Manisa Celal Bayar Üniversite Ayşe Hafsa Sultan Tıp Fakültesi Hastanesinde anlamlı bir etkinlik düzenledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı halkoyunları ekibi, sağlık çalışanları ve hastalara moral olması amacıyla gösteri gerçekleştirdi. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan ve hastane yetkililerin de takip ettiği gösteriler, sağlık çalışanları ve vatandaşlar tarafından ilgiyle takip edildi. Korona virüs salgını nedeniyle sağlık çalışanlarının önemini bir kez daha gördüklerini ve onların gerçek birer kahraman olduklarının tartışmasız olduğunu vurgulayan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Fırat Özcan, “Başkanımız Sayın Cengiz Ergün öncülüğünde başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere, hastalarımıza moral olması amacıyla Tıp Bayramı vesilesiyle böyle bir etkinlik düzenledik. Gelen olumlu tepkilerden dolayı mutluluk duyuyoruz. Tüm sağlık çalışanlarımızın bir kez daha Tıp Bayramı’nı kutlarken, hastalarımıza da acil şifalar diliyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL