TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.238
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 6.143
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 57
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.214
Genel Spor

Potanın melekleri seriyi 2-1 kaybetti

Haber Bahri Karataş

Potanın melekleri seriyi 2-1 kaybetti

Urla Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Bayan Basketbol takımı, Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi play-off üçüncü maçında , Yalova Vip Gençlik Spor Kulübü’ne 18 sayı farkla 75-57 yenildi.Potanın melekleri bu sonuçla play-off’ lara veda etti.

Yalova’ da oynanan maçta güçlü rakibi karşısında üçüncü periyottu 20 sayı farkla geride kalan Urla Gençlik Spor Kulübü oyuncuları,son periyottu da 75- 57 kaybetti. Bu sonuçla play-off üçüncü maçında seriyi 2-1 kazanan Yalova Vip Gençlik Spor Bayan Basketbol takımı ilk dört takım arasına kaldı.

Urla Belediyesi GençlikSpor bayan basketbol takımı hocası Hakan Yiğit, maç sonunda yaptığı açıklamada , “Evet seriyi 2-1 kaybettik ve sezonunuzu bugün bitirmiş olduk. Sezona başlarken öyle büyük hedeflerimiz yoktu ama kulübümüzü gelecekteki hedeflerine ulaştırmak için pala of a kalmak önemliydi ve bunu başardık. Aslında ilk 4 içinde bir fırsat yakaladık fakat olmadı. Ben geçen bu güzel sezon için tüm sporcularıma, staf ima, büyük fedakarlıklarla bize bu imkanları sunan Urla Gençlik spor kulübü yönetimi ve başkanımız Veli Gürpınar a ve ülkenin her tarafından, hatta yurt dışından ve tabii Urla daki dostlarımıza çok çok teşekkür ediyorum. Tüm bu saydiklarimla çok güzel bir ekip olduk ve sezonu hedeflerine ulaşmış, görevlerini başarı ile yapmış olmanın huzuru ile bitirdik..
Şimdi biraz dinlenelim ve geleceğin bizler için neler planladığını hep birlikte görelim” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL