TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 346.435
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.688
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 231
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 27.949
Genel

Potanın Efeleri Covid-19 Taramasından Geçti

ÖNÜMÜZDEKİ SEZONUNDA TÜRKİYE BASKETBOL 2. LİGİ’NDE MÜCADELE EDECEK OLAN NAZİLLİ BELEDİYESPOR ERKEK BASKETBOL TAKIMI OYUNCULARI KORONA VİRÜS (COVİD-19) TARAMASINDAN GEÇTİ.

Potanın Efeleri Covid-19 Taramasından Geçti

Önümüzdeki sezonunda Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele edecek olan Nazilli Belediyespor Erkek Basketbol Takımı oyuncuları Korona virüs (Covid-19) taramasından geçti.

Nazilli Belediyespor Erkek Basketbol Takımı oyuncuları Nazilli Devlet Hastanesinde Covid-19 PCR testinden geçti. Yeni transferlerin de bulunduğu testte, sonuçlara göre haftalık antrenman programı belirlenecek.

Yeni transferlerin de takıma katılmasıyla birlikte antrenmanların hemen başlayacağını belirten Baş Antrenör Öğünç Tokgöz, “Kasım ayında başlaması tahmin edilen lige 2 ay önceden hazırlanarak kamp dönemine gireceğiz. Geçtiğimiz sezondan 3 oyuncumuz bizimle devam ederken bu sezona sekiz yeni oyuncunun transferini gerçekleştirdik. Genç dinamik kendinden emin ve istekli oyuncular ile iyi bir takım oluşturduk. Gerekli sağlık kontrolleri yapıldıktan hemen sonra aralıksız çalışmalarımıza devam edeceğiz. Genç bir taraftar kitlesine sahip olmanın bize verdiği güç ile bu sene parkede adımızdan sıkça söz ettireceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL