Genel

Polisin Şüphesi ‘Ekmek Arasına Gizlenmiş Uyuşturucuyu Ortaya Çıkardı

İZMİR ŞEHİRLERARASI OTOBÜS TERMİNALİ’NDE, POLİS EKİPLERİNCE ŞÜPHE ÜZERİNE DURDURULAN VE GBT SORGUSU YAPILAN ŞAHISTAN EKMEK ARASINA GİZLENMİŞ HALDE YARIM KİLO UYUŞTURUCU MADDESİ ELE GEÇİRİLDİ. ŞÜPHELİNİN İLK İFADESİNDE, PAKETİ BAŞKA BİRİSİNDEN ANTALYA İLİNE GÖTÜRMEK İÇİN ALDIĞI VE İÇERİSİNDE NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİNİ SÖYLEDİĞİ ÖĞRENİLDİ.

Polisin Şüphesi ‘Ekmek Arasına Gizlenmiş Uyuşturucuyu Ortaya Çıkardı

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde, polis ekiplerince şüphe üzerine durdurulan ve GBT sorgusu yapılan şahıstan ekmek arasına gizlenmiş halde yarım kilo uyuşturucu maddesi ele geçirildi. Şüphelinin ilk ifadesinde, paketi başka birisinden Antalya iline götürmek için aldığı ve içerisinde ne olduğunu bilmediğini söylediği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre olay, İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde meydana geldi. Bornova İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince şüphe üzerine Doğan A. (34) isimli şahıs durdurularak GBT sorgusu gerçekleştirildi. Bu sırada şüphelinin elinde bulunan poşeti de inceleyen ekipler, ekmek arasına gizlenmiş ve ağırlığı yaklaşık 518 gram olan metamfetamin olduğu değerlendirilen uyuşturucu maddeyi ele geçirdi.

‘Paket içerisinde ne olduğunu bilmiyorum’

Ekipler tarafından ilk sorgusu gerçekleştirilen Doğan A’nın, paketi Antalya’ya götürmek için yaklaşık iki ay önce Konak ilçesi Kuruçay Mahallesi’nde bulunan S.Ö’den aldığı fakat paket içerisinde ne olduğunu bilmediğini söylediği öğrenildi.

Öte yandan, şüphelinin uyuşturucu kullanma, kasten yaralama, yankesicilik ve hırsızlıktan suç kayıtlarının bulunduğu bilgisi edinildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL