TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 204.637
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 11.472
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 236
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 38.814
Genel

Paşa Kızı Manavı Açıldı

İzmir’in Urla ilçesi Bülent Baratalı bulvarı Kılınç İş merkezin de Paşa kızı manavı  açılışı yapıldı.

Paşa Kızı Manavı Açıldı

İzmir’in Urla ilçesi Bülent Baratalı bulvarı Kılınç İş merkezin de Paşa kızı manavı  açılışı yapıldı.

Paşa kızı manavı, Urlalı eski esnaflardan Alaattin Bircan tarafından görkemli bir açılışla hizmete girdi.

Açılışa, Urla Ak Parti İlçe Başkanı  Murat Nart, Urla Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hakan Özbadur, Urla Esnaf Odası Başkanı Ahmet Aydınhan ve bazı yönetim kurulu üyeleri ile Urlalı vatandaşlar katıldı.

Açılışa katılanlar, kendilerine sunulan ikramların meyvelerin tadına baktılar.

Alaattin Bircan,’’ Urlalı vatandaşlara en hesaplı , temiz, taze, gündelik sebze ve meyveler  yedirmek, meyvelerin sebzelerin en sağlıklılarını tedarik edip, müşterilerimizi  güler yüzle karşılayıp, en güzel hizmeti sunmak için çalışmak, ilkemiz olacaktır. Müşterilerimiz başımızın tacı dır. Tüm Urla da yaşayan vatandaşları bekliyorum’’ Dedi.

Tezgahtaki  tap taze meyve ve sebzelerin kokuları vatandaşlar da  alış veriş yapma isteği uyandırdı.

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

İlkeli Tarafsız Dürüst Habercilik Anlayışı
Firmamıza ait olan www.urlacantvradyo.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri urlacantvradyo@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır. Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur... Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL