TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 223.385
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.703
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 59
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.846
MAGAZİN

Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine

Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine

Onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine

Sandıkçı ailesi ile Ünal ailelerinin evlatları Aydın Sandıkçı ve zekiye Ünal  incir altında bulunan gözde düğün salonunda dünya evine girdiler.

Balçova belediyesi nikah memurunun hazır bulunduğu törende şahitler ve misafirler huzurunda gençlerin nikahları kıyıldı.

Damat Aydın Sandıkçı ” Çok mutluyum. Eşimi dunyalara degismem. Hayatımın insanıyla evleniyorum.Pandemiden dolayı düğünümüz olmayacak diye çok korkmuştuk. Allah’a binlerce şükür korktuğumuz başımıza gelmedi. Bir birini seven gençlerin bizi örnek almasını, vakit kaybetmeden hayatlarini birleştirmelerini diliyorum.” Dedi.

Gelinin Babası Ünal çiçekçilik unvanı ile Urlada faaliyet göstermektedir.

Corona virus önlemlerinin dikkat çektiği düğün töreninde, düğün salonuna gelen misafirler teker teker içeri alınarak ateşleri kontrol edildi. Salondaki masa ve sandalyelerinde sosyal mesafe kuralina uyularak düzenlendiği gözlerden kaçmadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL