Genel

Oğuz ailesi karantinadan çıktı!

Burak Oğuz ve eşinin testi negatif çıktı.26 Mart’ tan buyana evde karantinada olan Oğuz ailesi hep birlikte bu mutluluk pozunu verdi. Urla Belediye eski Başkanı Ibrahim Burak Oğuz ve eşi..

Oğuz ailesi karantinadan çıktı!

Burak Oğuz ve eşinin testi negatif çıktı.26 Mart’ tan buyana evde karantinada olan Oğuz ailesi hep birlikte bu mutluluk pozunu verdi.

Urla Belediye eski Başkanı Ibrahim Burak Oğuz ve eşi Burcu Oğuz’ un 25 Mart’ta Covid 19 testleri pozitif çıkmasının ardından evlerinde çocuklarıyla birlikte karantinaya alındı.

Bugün yapılan testleri negatif çıkan Burak Oğuz ve eşi Burcu Oğuz’un karantina süreçleri sona erdi. Oğuz, ailesi karantinadan çıkmanın sevincini, bu mutluluk fotoğrafı ile paylaştı.

Burcu Oğuz’ un geçen 25 Mart’ta Covit 19 testi pozitif çıkmasının ardından, bir gün sonrada eşi Urla eski Belediye Başkanı Burak Oğuz’un’ da testi pozitif çıktı.

Ibrahim Burak Oğuz, Facebook’ta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Eşimin Covit 19 testi POZİTİF çıktı. Çocuklarda ve bende birşey yok.Tedbir amaçlı evdeyim.
Sevdiklerinizle sağlıklı olun.
Sevgiler saygılar.(Telefonlara cevap veremiyorum”. ) diye iki gün önce paylaşım yapmıştı.Burak Oğuz, bu kez kendi testinin de pozitif çıktığını açıkladı.

Evde çocuklarıyla birlikte karantinaya giren Burak Oğuz ve eşi Burcu Oğuz’un bugün yapılan testleri negatif çıktı. Oğuz, ailesi testleri negatif çıkmasının ardından karantinaları sona erdi.Aile,karantinadan çıkmanın sevincini çektikkeri bu mutluluk fotoğrafı ile birlikte şu paylaşımla
“Değerli Dostlar
COVID tedavimiz çok şükür bitti.
Sağlığınızın ve sevdiklerinizin kıymetini bilin.
Sizleri seviyoruz” diye duyurdu.

Bahri Karataş ( KHA)

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL