Genel

Oğuz ailesi karantinada

Oğuz ailesi karantinada Eşinden sonra Burak Oğuz’un da testi pozitif çıktı. Burcu Oğuz’ un Covid 19 testinin pozitif çıkmasının ardından, eşi Urla eski Belediye Başkanı Burak Oğuz’un’ da testi pozitif..

Oğuz ailesi karantinada

Oğuz ailesi karantinada

Eşinden sonra Burak Oğuz’un da testi pozitif çıktı. Burcu Oğuz’ un Covid 19 testinin pozitif çıkmasının ardından, eşi Urla eski Belediye Başkanı Burak Oğuz’un’ da testi pozitif çıktı. Ayrıca Burak Oğuz’un avukatı Umut Köroğlu’nun da Covit 19′ a yakalandığı ve ailesiyle birlikte evde karantinaya alındığı öğrenildi.

İbrahim Burak Oğuz, Facebook’ta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Eşimin Covit 19 testi POZİTİF çıktı. Çocuklarda ve bende birşey yok. Tedbir amaçlı evdeyim. Sevdiklerinizle sağlıklı olun. Sevgiler saygılar.(Telefonlara cevap veremiyorum”. ) diye iki gün önce paylaşım yapmıştı.

Burak Oğuz, bu kez kendi testinin de pozitif çıktığını açıkladı.

Ayrıca Burak Oğuz’un avukatı Umut Köroğlu’nun da Covit 19 testinin pozitif çıktığı ve ailesiyle birlikte evde karantinaya alındığı öğrenildi.

Oğuz’ un avukatı Umut Köroğlu, “Ani olarak gelişen belirtiler sonucu yaptırmış olduğum KORONA testimin sonucu POZİTİF olarak bildirilmiştir. Temaslı arkadaşlarımdan gerekli tedbirleri almalarını rica ediyorum. Şu an için evdeyim.
Semptomların biraz ağır seyretmesi sebebi ile aramalara dönemiycem. Dualarınızı esirgemeyin, kalın sağlıcakla” diye paylaşım yaptı.

Bahri Karataş ( KHA)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL