Genel

Nazillide Depo Yangını

AYDIN’IN NAZİLLİ İLÇESİNDEKİ BİR YEM DEPOSUNDA ÇIKAN YANGININ İTFAİYE EKİPLERİ TARAFINDAN DÖRT SAATTE SÖNDÜRÜLÜRKEN, DEPODA BÜYÜK ÇAPTA MADDİ HASAR MEYDANA GELDİ.

Nazillide Depo Yangını

Aydın’ın Nazilli ilçesindeki bir yem deposunda çıkan yangının itfaiye ekipleri tarafından dört saatte söndürülürken, depoda büyük çapta maddi hasar meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, Hamzallı Mahallesi’nde hayvan yemlerinin depolandığı alanda gece saatlerinde yangın çıktı. Dumanları gören vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekipleri sevk edildi. Yangın bölgesine gelen Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi ekipleri, ASKİ ekiplerinin de desteği ile yangına müdahale ederek, 4 saatlik çalışmanın ardından söndürdü. Depoda büyük maddi hasara neden olan yangında 1500 paket yonca küle döndü.

Yangınla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL