TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
Dünya Genel Sağlık

Mirhan’ın sesini duyun

Mirhan Deniz Sincanlı SMA Tip1 Hastası

Mirhan’ın sesini duyun

Mirhan Deniz Sincanlı SMA Tip1 Hastası

ZOLGENSMA ya en kısa zamanda ulaşmamız gerekli Mirhan her gecen kasları gevşiyor gücü bitiyor spinrazayi da 6 aydir alamadığı için kazandığı hareketler gitti. Maalesef nefesi kötülemeye başladı Sma’li bebekler ölmesin geç kalmış olmayalım Mirhan 18 aylik oldu zamanımız daraldı bu esnada her an kötü olabilir ateşleniyor enfeksiyonu yükseliyor solunum cihazına oksijen takviyesi yaparak ona daha fazla nefes vermeye çalışıyoruz. Bebeğim için Mirhan’ın yaşaması için yardım edin. Allah’ım görsün yavrumun çektiği acıları hastanelerde bu soğukta çektiği eziyetler 1saat boyunca damar yolu bulamadılar. Damarları patladı. Ağlamaktan perişan oldu. Olmayan nefesi hepten gitti. Mirhan’ın vakti yok nefes alamıyor. Kasları ölüyor. Dudaklarını hareket ettiremiyor. Ağzından burnundan tükürükler akıyor yutkunamıyor. Sesimizi duyuramıyoruz perişan olduk artık her gece korkuyla sabahı bekliyoruz kalbi durur diye nefes alamaz diye

lütfen Mirhan’ında sesi duyulsun artık…

Allah’ım sen gör sen yardım et…

 

Yaşam savaşı devam ediyor, uzun zamandır tedaviye ulaşmak için çabalıyor, annesi, babası, ablaları, abileri gibi parkta oynamak, rahat nefes almak, yürümek, koşmak istiyor.

 

Ramazan-ı Şerif, 11 ayın sultanı; sevapların kat kat yazıldığı ve üç ayların sonuncusu olan rahmet ve bereket ayı 11 ayın sultanı Ramazan, bu yılda manevi bir heyecanla bekleniliyor. Ramazan çok mübârek bir aydır. Bu ayda oruç tutmanın, Kur’ân-ı Kerîm okumanın, sadaka vermenin, birilerine iftar ettirmenin, terâvih namazı kılmanın ayrı ayrı fazîletleri vardır.

Yine bu aylarda bir farz yapmak (namaz kılmak, zekat vermek) diğer aylarda 70 farz yapmış gibi sevap kazandırır. Bizleri aynı niyet ve gayeyle ümmet olma yolunda buluşturan, yardımların ve kardeşlik duygularımızı pekiştiren, bize inanç değerlerimizi hatırlatan İslam dininin en kutsal ayıdır. Bin aydan faziletli olan mübarek Kadir gecesi de bu ayın içindedir.

Allah tuttuğunuz oruçları, kıldığınız namazları kabul etsin. Bu kadir gecesi, hürmetine Mihran’ oğlumuza, Yüce Allah’ın günahsız kuluna yardım edin. Şüphesiz Allah, adaleti (hâkim kılmayı ve uygulamayı), ihsanı (görevini tastamam yapmayı ve iyilik ehli olmayı), yakınlara (ihtiyaçlarını karşılayacak oranda) bağışta bulunup bakmayı emreder; çirkin hayâsızlıktan (fahşadan), kötülük ve fenalıklardan, azgınlık ve zorbalıklardan (ise yasaklayıp) sakındırır. Umulur ki öğüt alıp düşünün diye size öğüt verir.

Bağış: Berna Sincanlı – Akbank – IBAN: TR13 0004 6003 5288 8000 1138 38

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL