Genel Siyaset

Milletvekili Özkan Çocukların Gününü Sürprizlerle Kutladı

AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ MEHMET ALİ ÖZKAN KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ÇOCUK BAYRAMINI EVLERİNDE KUTLAYAN ÇOCUKLARI ZİYARET ETTİ.

Milletvekili Özkan Çocukların Gününü Sürprizlerle Kutladı

AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan korona virüs tedbirleri kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını evlerinde kutlayan çocukları ziyaret etti. Milletvekili Özkan, çocuklara çeşitli hediyeler vererek günlerini kutladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl korona virüs tedbirleri kapsamında evlerde kutlandı. Bu kapsamda AK Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan da düzenlenen program kapsamında evlerinde kalan çocuklara çeşitli süprizler yaparak ziyaret etti. Doğum günleri 23 Nisan olan çocuklarla birlikte pasta kesen Milletvekili Özkan, diğer ziyaretlerinde ise çeşitli hediyeleri çocuklara vererek sevindirdi. Çocuklar da Milletvekili Özkan’a teşekkür etti. Milletvekili Özkan’a Soma Belediye Başkanı Ali Tulup ve AK Parti Soma İlçe Başkanı Erol Saygılı da eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL