TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 213.297
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.091
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 63
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 4.219
Genel Siyaset

Mhpden Şehitler İçin Lokma Hayrı

MHP’DEN ŞEHİTLER İÇİN LOKMA HAYRI

Mhpden Şehitler İçin Lokma Hayrı

MHP Efeler İlçe Başkanlığı ve İlçe Kadın Kolları, vatanı uğruna canlarını feda eden şehitler için 5 bin kişilik lokma hayrı yaptı.

Aydın’ın Efeler ilçesinde yaklaşan Ramazan ayı dolayısıyla MHP Efeler İlçe Başkanlığı, şehitler için lokma hayrı gerçekleştirdi. Adnan Menderes Bulvarı Bey Camii önünde gerçekleştirilen 5 bin kişilik lokma hayrında vatanı uğruna hayatını kaybeden tüm şehitler anılırken, yoğun ilgi gösteren vatandaşlar da emeği geçenlere teşekkür etti.

Cansiperane bir şekilde vatanını koruyan ve bu uğurda hayatını kaybeden şehitler adına lokma hayrı yaptıklarını ifade eden MHP Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın; “Yaklaşan Ramazan ayı münasebetiyle tüm şehitlerimiz için yaklaşık 5 bin kişilik lokma hayrı gerçekleştirdik. Bu zamana kadar namusumuz olan vatanımızı korumak adına gözlerini kırpmadan canlarını feda eden aziz şehitlerimizi andık. Aziz şehitlerimiz için düzenlediğimiz lokma hayrına katılan tüm vatandaşlarımıza, Cumhur İttifakı üyelerimize ve parti teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Bu vesile ile emeği geçen herkesten Allah razı olsun, tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum” dedi.

Lokma hayrına MHP Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın’ın yanı sıra, AK Parti Efeler İlçe Başkanı Hüsnü Elbir, MHP Efeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Edebiye Bozkurt, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların başkan ve yönetimleri ile MHP il ve ilçe parti yönetimi ve Ülkü Ocakları Aydın İl Yönetim Kurulu katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL