TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.854
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.692
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 237
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 23.197
Genel

Metro İnşaatı Esnasında Hasar Gören İş Yeri Tedbir Amaçlı Yıkıldı

BİR FİRMA TARAFINDAN SÜRDÜRÜLEN NARLIDERE-FAHRETTİN ALTAY METROSU İNŞAATI ÇALIŞMALARINDA NARLIDERE İLÇESİNDEKİ BİR İŞ YERİNİN DUVARINDA GÖÇÜK MEYDANA GELDİĞİ ÖNE SÜRÜLDÜ. SÖZ KONUSU İŞYERİ TEDBİR AMAÇLI YIKILIRKEN, ZEMİNE DE GÜÇLENDİRME ÇALIŞMASI YAPILDI.

Metro İnşaatı Esnasında Hasar Gören İş Yeri Tedbir Amaçlı Yıkıldı

İzmir’de metro inşaatı sırasında iddiaya göre bir iş yerinin duvarında göçük meydana geldi. Söz konusu iş yeri tedbir amaçlı yıkılırken, zeminde de güçlendirme çalışması yapıldı.

İzmir Büyükşehir Belediyesinin Fahrettin Altay-Narlıdere metro hattının yapımını yüklenen firma Narlıdere ilçesinde çalışmalarını yürütürken Gümüş Sokak’ta Ramazan Çengel’e (52) ait demirci atölyesinin duvarında hasar meydana geldiği iddia edildi. İş yeri sahibinin başvurusu üzerine belediye ve firma yetkililerinin incelemesinin ardından iş yeri tedbir amaçlı yıkılırken, firma tarafından zeminde de sağlamlaştırma çalışmaları yapıldı. İş yerine ait zararın karşılanacağını belirten Çengel, firmadan ve belediyeden şikayetçi olmadı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL