Genel

Maski, Arama Kurtarma Ekiplerine Işık Oldu

MASKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, İZMİR’DE YAŞANAN 6,6 ŞİDDETİNDEKİ DEPREM SONRASINDA TÜM EKİP VE EKİPMANLARIYLA DEPREMZEDELERİN YARDIMINA KOŞTU. KURUM BÜNYESİNDE BULUNAN IŞIK KULELERİYLE ARAMA KURTARMA EKİPLERİNE DESTEK OLUNDU.

Maski, Arama Kurtarma Ekiplerine Işık Oldu

MASKİ Genel Müdürlüğü, İzmir’de yaşanan 6,6 şiddetindeki deprem sonrasında tüm ekip ve ekipmanlarıyla depremzedelerin yardımına koştu. Kurum bünyesinde bulunan ışık kuleleriyle arama kurtarma ekiplerine destek olundu.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, İzmir’de meydana gelen 6,6 şiddetindeki deprem sonrasında deprem bölgesindeki çalışmalara destek verdi. Kurum bünyesinde bulunan ışık kuleleri ile arama kurtarma ekiplerine yardımcı olundu. Enkaz altında kalan vatandaşları kurtarmak için tüm Türkiye’nin tek yürek olduğu çalışmalara tüm imkanlarıyla destek verdiklerini söyleyen MASKİ Genel Müdürü Burak Aslay, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda İzmir’de yaşanan deprem sonrasında ekiplerimizi deprem bölgesine yönlendirdik. Işık kulelerimiz hava karardıktan sonra da arama kurtarma ekiplerinin çalışmalarının devam etmesini sağladı. Allah bir daha böylesi afetleri bizlere yaşatmasın. Her bir vatandaşın enkaz altından çıkartılabilmesi, arama kurtarma çalışmalarının aksamaması için idare olarak elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL