Son Dakika

Maske takmayan 25 kişiye 900’er lira ceza

Maske takmayan 25 kişiye 900’er lira ceza

Maske takmayan 25 kişiye 900’er lira ceza

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, ‘Birinci dalga sahillere indi. Dikkatli olalım’ diye uyardığı tatil beldeleri arasında bulunan Urla’da, maske konusundaki denetimler oldukça sıklaştı.

Emniyet Müdürü Zeynep Erdoğan Derse’nin de bizzat ağırlık verdiği konuların başında gelen ve koronavirüsün yayılmasına önlem olacak maske takımının denetimleri, Urla’da pek çok ekip tarafından gerçekleştiriliyor.

Urla merkez, Sanat Sokağı, İskele ve Çeşmealtı mahalleleri ile Zeytinalanı sahillerinde dolaşan ekipler, arife gününden bugüne kadar maske takmayan ve uyarılara aldırış etmeyen 25 kişiye 900’er lira para cezası uyguladı.

Trafik ekipleri ise motosiklet sürücülerini yakın merceğe aldı. Üç günde kask takmayan 18 motosiklet sürücüsüne 172’şer lira para cezası verildi.

Kaynak: Urlaegemenhaber.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL