Genel Sağlık

Manisanın Giriş Çıkışlarına Sıkı Denetim

KORONA VİRÜS (COVİD-19) SALGINI NEDENİYLE ALINAN TEDBİRLER KAPSAMINDA MANİSA’NIN GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINDA POLİS VE JANDARMA EKİPLERİ SAĞLIK PERSONELİ EŞLİĞİNDE HEM VATANDAŞLARIN ATEŞİNİ ÖLÇÜYOR HEM DE BİLGİLENDİRMEDE BULUNUYOR.

Manisanın Giriş Çıkışlarına Sıkı Denetim

Korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında Manisa’nın giriş ve çıkışlarında polis ve jandarma ekipleri sağlık personeli eşliğinde hem vatandaşların ateşini ölçüyor hem de bilgilendirmede bulunuyor.

Manisa’da jandarma ve emniyet personeli, sağlık personeli ile birlikte şehir girişlerinde yaptığı uygulamalarla, şehre gelen vatandaşların sağlık kontrolünü yaparak, bilgilendirmede bulunuyor. Vatandaşların şehirde kalacakları adresleri kayıt altına alan ekipler vatandaşların 14 gün boyunca evde kalmalarına ilişkin tebligatları da gerçekleştiriyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yazarlarımızın yazdığı yazılar ile haberlerin altına yapılan yorumların hukuki sorumluğu yazıyı yazana ve yorum yapana aittir. Yazıların içeriklerden dolayı  haber sayfamız www.urlacantvradyo.com.tr ve İmtiyaz sahibi, Haber Müdürü hukuki sorumlu tutulamaz. Kamuoyuna duyurulur...

Hukuk Danışmanımız Av. Seyit Ahmet Akyüz  

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL